Посольство України в Малайзії

, Київ 07:29

Звернення Посла України Олександра Нечитайла до Українців в Малайзії

30 грудня 2017, 13:57

Дорогі співвітчизники!

Добігає кінця 2017-ий. Ювілейний для українсько-малайзійських відносин рік став періодом нових взаємних відкриттів, формування нових традицій та відзначення нових здобутків.

Все більше наших співгромадян відвідували Малайзію, зростали обсяги двосторонньої торгівлі, а українські товари усе впевненіше торували шлях на полиці місцевих супермаркетів.

Разом ми зробили ці 12 місяців насиченими різноманітними і різноплановими подіями, які не залишалися поза увагою малайзійських медіа. Особливо хотів би відзначити дві: висадку дерев на вшанування Дня Незалежності України у ботанічному саду Путраджаї та виставку «Страчені голодом» у художній галереї Університету Малая. Тема Голодомору вперше була представлена малайзійському загалу і стала однією з найбільш резонансних подій року культурно-мистецького життя столиці.  

Шановна громадо!  

Сьогодні висловлюю слова вдячності усім українцям та членам їх родин, які не рахуючись із власним часом докладали зусиль для того, щоб наші історія, культура і традиції були все більш знаними і впізнаними серед малайзійців. Посольство й надалі буде вашим надійним партнером, стоятиме на варті національних інтересів держави і кожного співвітчизника.

Незважаючи на тисячі кілометрів, у ці святкові дні наші думки і сподівання разом з рідними, друзями та побратимами в Україні. Схиляємо голови перед воїнами-захисниками і молимося за мир та процвітання на вільній і соборній українській землі. Господнього благословіння, тепла, затишку та достатку кожній родині.

З Новим роком! Слава Україні!