Посольство України в Малайзії

, Київ 17:05

Українські експортери презентують вітчизняну харчову продукцію у Сінгапурі та Малайзії

25 січня, 14:06

25 січня 2018 року в рамках візиту українських виробників харчової промисловості до Сінгапуру та Малайзії відбувся масштабний захід під загальною назвою «Розвиваючи торгівлю між Україною та Малайзією», присвячений презентації вітчизняної продукції для малайзійських компаній.

Організатором виступило Посольство України в Малайзії у взаємодії з Малайзійською корпорацією розвитку зовнішньої торгівлі. У заході взяли участь двадцять українських виробників харчової продукції та понад сто представників малайзійських компаній, які репрезентували майже сімдесят місцевих провідних профільних бізнес-асоціацій, дистриб’юторів, мережі супермаркетів тощо.

Захід складався з двох частин. Під час першої частини відбулися такі презентації: конкретні пропозиції та можливості українських виробників; загальна характеристика малайзійського бізнес середовища, в тому числі – для ведення бізнесу іноземцями; особливості оптової та роздрібної торгівлі в Малайзії. Друга частина була присвячена безпосереднім контактам українських виробників із потенційними малайзійськими покупцями, за результатами яких досягнуто низку попередніх домовленостей про організацію додаткових консультацій та переговорів з метою можливої подальшої реалізації української продукції на ринку Малайзії.