• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
Відповіді на поширені запитання щодо оформлення паспортів
Опубліковано 01 березня 2023 року о 08:23


1. В мене немає довідки про реєстрацію місця проживання в Україні / довідки про реєстрацію місця проживання тимчасово переміщеної особи довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків. Чи можу я оформити паспорт без наявності цих документів?

Якщо в переліку необхідних документів є відмітка «за наявності», то це означає, що ДОКУМЕНТИ ПОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ В ТОМУ РАЗІ, ЯКЩО ВОНИ В ВАС Є. Якщо в Вас вони відсутні, то відповідно подавити їх НЕ ТРЕБА.

2. Чи можна замовити доставку паспорта, оформленого в Посольстві України в Малайзії, до Таїланду/Індонезії/Камбоджі/до мене додому і т.д.?

Ні, не можна. Доставка дипломатичною поштою та кур’єрська доставка (DHL, VFS) здійснюється до установи, де подавались документи на його оформлення. ТОБТО В ДАНОМУ ВИПАДКУ ДО ПОСОЛЬСТВА УКРАЇНИ В МАЛАЙЗІЇ.


3. Чи потрібно здавати свій закордонний паспорт на період оформлення нового, чи можна користуватися ним протягом періоду оформлення нового паспорту?

Ні, не потрібно здавати свій паспорт на період оформлення нового. Користуватися діючим паспортом можна.


4. Чи можна залишити старий паспорт після отримання нового?

Громадяни України можуть мати до двох діючих закордонних паспортів одночасно. Якщо на момент оформлення  нового паспорту в Вас вже є два паспорти, то один з них підлягатиме ОБОВ’ЯЗКОВІЙ ануляції.

5. Чи може представник, а не я особисто, оформити мені новий закордонний паспорт?

Ні,  не може (дана опція наявна для осіб, що не досягли дванадцятирічного віку, або осіб, які не можуть пересуватись самостійно у зв’язку із тривалим розладом здоров’я, та яка потребують термінового лікування за кордоном, що підтверджується відповідною довідкою лікувального закладу).

6. Чи може представник, а не я особисто, забрати мій новий закордонний паспорт?

Дивіться відповідь на питання № 5.

7. Скільки часу займає виготовлення паспорту?

При зверненні до закордонної дипломатичної установи України (ЗДУ) виготовлення паспорта триває до трьох місяців. Водночас просимо з розумінням ставитись до можливих затримок із доставленням паспортів з України до країни Вашого перебування/проживання в умовах воєнного стану.

8. Скільки часу займає кур’єрська доставка паспорту?

Посольство не несе відповідальності за термін доставки паспортів кур’єрськими службами. Після   оформлення Вами заявки, необхідно звертатися до кур’єрської компанії з метою отримання інформації щодо статусу відправки. Наразі період доставки до Малайзії займає не менше трьох тижнів з моменту замовлення.

9. Чи треба мені знаходитись в Малайзії весь час поки оформлюється паспорт?

Ні не треба, проте ви маєте забезпечити собі можливість особисто забрати паспорт після його прибуття до Посольства.

10. При оформленні нового паспрта за наявності двох діючих паспортів, чи маю я одразу анульовувати/здавати паспорт, що підлягатиме обміну?

Ні, це можна зробити при отриманні нового виготовлено документа.

11. Де я можу сплатити консульський збір?

Сплатити консульський збір можливо:

 • Безпосередньо у відділенні банку Maybank  (оригінал платіжного документа подається до Посольства)
 • За допомогою онлайн-трансферу з малайзійського!!! банку (при цьому необхідно роздрукувати підтвердження оплати) 

Beneficiary bank: Malayan Banking Berhad

Account number: MYR-514057693436 (ДЛЯ ВСІХ ЗАЯВНИКІВ, ЩО ПОДАЮТЬ ДОКУМЕНТИ В МАЛАЙЗІЇ)

Address: Jalan Tun Razak, Kuala Lumpur branch, Ground & Mezzanine Floor Bangunan UTMSPACE 195A, Jalan Tun Razak, 50450 Kuala Lumpur, Malaysia

12. Я оплатив кур'єрстку доставку і надіслав заяву та квитанцію щодо доставки мого паспорта до Посольства. Які мої подальші дії?  Як я можу перевірити чи мій паспорт вже прибув до Посольства?

Після отримання Посольством Вашої заяви та квитанції, процес замовлення паспортного документа відбувається за замовчуванням. На цьому етапі зворотній зв'язок від Посольства не відбувається.

Перевірити статус готовності паспорта до видачі можливо за посиланням: https://passport.mfa.gov.ua/, де необхідно вказати шестизначний ідентифікатор сесії, який видавався Вам під час подачі документів на оформлення паспорта в закордонній дипломатичній установі.

Важливо! Паспорт можна отримати тільки якщо статус документа в згаданій системі змінився на «Документ прибув до ЗДУ».  

Щоб отримати паспорт, необхідно записатись на прийом до Посольства (паспортні дії/отримати готовий паспорт) за посиланням: https://online.mfa.gov.ua/application.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux