• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
Огляд основних подій у Малайзії протягом 19 - 25 квітня 2013 року
Опубліковано 25 квітня 2013 року о 14:47

1. 20 квітня ц.р. в Малайзії офіційно розпочалась передвиборча компанія. Початок парламентських перегонів негативно позначився на безпековій ситуації в країні. Протягом перших днів компанії сталася низка сутичок між прихильниками різних політичних сил. Зокрема, за інформацією Національної поліції Малайзії, станом на 25 квітня зареєстровано понад 100 випадків насильства та правопорушень на грунті політичного протистояння.

23 квітня під час політичного трьохтисячного мітингу прихильників правлячої коаліції «Барисан» стався вибух саморобного вибухового пристрою, в результаті якого одну людину було госпіталізовано. Вранці 25 квітня з використанням коктейлю «Молотова» був підпалений центральний виборчий офіс «Барисан» в м. Іпох, штат Перак.

Необхідно також відмітити, що протягом тижня в ЗМІ Малайзії значно збільшились обсяги компрометуючих матеріалів спрямованих на дискредитацію представників різних політичних сил.

На думку політичних аналітиків, парламентські перегони в Малайзії 2013 року будуть найбруднішими за всю історію країни, що насамперед пов’язано з тим, що вперше за 57 років незалежності Малайзії опозиція має шанси отримати більшість в Парламенті.

Наступні парламентські вибори заплановані на 5 травня ц.р. При цьому голосування у закордонному окрузі відбудеться вже 28 квітня.

2. 24 квітня ц.р. група нафтогазових підприємств “Петронас Даганган” оприлюднила рішення щодо освоєння близько 234 млн. дол. США капітальних інвестицій у 2013 році.

Капітальні інвестиції будуть спрямовані у такі сегменти як роздрібна торгівля нафтопродуктами, розміщення реклами, виробництво зрідженого газу, та моторних мастил.

Основну частину нових капіталовкладень – близько 167 млн. дол. США – буде розміщено на території Малайзії. Інші 67 млн. дол. США планується інвестувати в підприємства на території Філіппін.

У червні 2012 року “Петронас Даганган” ухвалив рішення географічно диверсифікувати діяльність цієї бізнес-групи та укласти низку угод з метою придбання нафтопереробних компаній у В’єтнамі, Таїланді та Філіппінах на суму близько 62 млн. дол. США.

На думку керівництва “Петронас Даганган”, інвестиційна привабливість ринків Південно-Східної Азії (ПСА) залишатиметься високою з огляду на значні темпи розвитку економік ПСА та динаміку зростання чисельності населення країн регіону.

3. Представники корпорації середніх та малих підприємств Малайзії (SME Corporation Malaysia) – державної структури у складі Міністерства міжнародної торгівлі та промисловості цієї країни, яка координує політику щодо малих та середніх підприємств, очікують, що за результатами 2013 року частка зазначених підприємств у формуванні ВВП Малайзії зросте до 33%.

Протягом останніх років сектор малого та середнього підприємництва Малайзії демонструє вищі темпи зростання ніж економіка країни. Відповідно до розрахунків SME Corporation Malaysia, найближчими роками тенденція збільшення частки малого та середнього підприємництва у формуванні ВВП країни зберігатиметься та досягне 40% у 2020р.

11-12 жовтня 2013 року у м.Куала-Лумпур відбудеться 4-й Глобальний Саміт з підприємництва “Global Entrepreneurship Summit” (GES Malaysia 2013), у якому візьмуть участь близько 3000 учасників з багатьох країн світу. Захід є своєрідною “платформою” для діалогу між представниками бізнесових кіл та главами держав і урядів з метою сприяння розвитку підприємництва. Планується, що у організації та роботі GES Malaysia 2013 активну роль візьмуть представники малих та середніх підприємств.

Крім того, за інформацією організаторів GES Malaysia 2013, очікується, що участь у заході візьме Президент США Б.Обама.

,

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux