• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • English
Посол України у Малайзії Ігор Гуменний провів зустріч з Конг Чо Ха, Міністром транспорту Малайзії
Опубліковано 13 січня 2011 року о 11:37

Посол України у Малайзії Ігор Гуменний провів зустріч з Конг Чо Ха, Міністром транспорту Малайзії, під час якої були обговорені перспективи розвитку двостороннього співробітництва у галузі транспорту.

Малайзійський урядовець був ознайомлений з потенціалом України в галузі літакобудування та виробництва залізничного транспорту. В цьому контексті увагу міністра було пригорнуто до можливості спільного виробництва авіаційної техніки на основі виробничої бази АНТК «Антонов».

У контексті зміцнення відносин між двома країнами співрозмовники відзначили важливість розширення договірно-правової бази у сфері транспорту, зокрема, укладання Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Малайзії про повітряне сполучення.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux