• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • English
Посол України І.В.Гуменний на запрошення Інституту дипломатії та міжнародних відносин МЗС Малайзії прочитав лекцію з нагоди 20-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та Малайзією
Опубліковано 28 березня 2012 року о 13:04

27 березня 2012 року Надзвичайний і Повноважний Посол України І.В.Гуменний на запрошення Інституту дипломатії та міжнародних відносин МЗС Малайзії прочитав лекцію з нагоди 20-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та Малайзією. Посол також взяв участь у круглому столі, вперше організованому цим закладом за участю керівника іноземного диппредставництва в Малайзії, на тему ‘Посилення двосторонніх відносин між Україною та Малайзією як складова зовнішньої політики України у Південно-Східній Азії’.

У ході лекції Посол поінформував про історію становлення дипломатичних відносин України з країнами Південно-Східної Азії та основні напрями зовнішньої політики нашої країни у цьому регіоні.

У цьому контексті була надана інформація про розвиток українсько-малайзійського політичного діалогу та торговельно-економічної співпраці. Посол наголосив, що Україна є найбільшим торговельним партнером Малайзії після РФ у Східній Європі та СНД. У цьому зв’язку були визначені окремі шляхи розвитку торговельно-економічного співробітництва, яке потребує як більшої активності українських партнерів на ринку Малайзії, так і малайзійських інвестицій в енергетичний та інші сектори економіки України. Аудиторія була також інформована про наявний науково-технічний потенціал України та її можливості щодо розвитку співробітництва, зокрема в енергетичній, авіаційній, суднобудівній галузях та сільському господарстві. Крім цього, І.В.Гуменний відзначив широкі можливості для розбудови співробітництва у сфері освіти та туризму.

Лекція Посла викликала жвавий інтерес слухачів, серед яких були магістранти, професори Інституту та представники інших провідних навчальних закладів Малайзії, а також МЗС цієї країни. Після лекції в рамках круглого столу відбулася активна дискусія у форматі запитань-відповідей, під час якої Послом була надана розгорнута інформація з питань європейської інтеграції України, її взаємовідносин із сусідніми країнами, а також щодо кроків, що заплановані Посольством, з метою подальшого розвитку українсько-малайзійського співробітництва.

У рамках заходу Посол мав зустріч з Генеральним директором Інституту дипломатії та міжнародних відносин МЗС Дато Ку Джаафаром Ку Шаарі, під час якої були визначені перспективи подальшого розвитку співробітництва з цим закладом.

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux